Графичний дизайн та поліграфія на замовлення

Студия дизайну "GG studio"

Наліпки та стікери

Наклейки та магніти у великій різноманітності варіантів виконання – будь-яких форм і розмірів, швидко та якісно, ​​будь-яким тиражем і з постефектами на вибір.

Наклейки та магнити

У наші дні друк наклейок потрібний для широкого спектру потреб. Це і реклама, і оповіщення про небезпеку, і зручність у побуті чи робочому місці. Якісна поліграфія роками не вицвітає навіть під яскравим освітленням, чудово помітна здалеку і з будь-якого ракурсу, може мати солідний ряд візуальних ефектів – наприклад, глянець, прозорість будь-якого ступеня та ін.

Самі наклейки теж виконуються у величезному асортименті різновидів – від дуже крихітних і недорогих до буквально полотен, що становлять художню цінність. Можна замовити друковані зображення з тактильним ефектом – наприклад, як оксамитові на дотик.

Дуже популярні варіанти із захисним покриттям від ультрафіолету, для використання просто неба. Просто перерахувати доступні супутні послуги займе чимало часу, але, як мінімум, згадати варто тиснення, свердління, перфорацію, біговку, округлення кутів, фальцювання. І вся ця різноманітність здатна робити зі стабільно високою якістю сучасне обладнання нашої студії – і в єдиному екземплярі, і в тисячних тиражах.

Як ми робимо наклейки?

Зворотний бік типовий – шар клею на рівній гладкій основі. А ось основа може бути дуже різною. За замовчуванням це папір, але його щільність становить від 80 до 400 г/кв.м. для типових варіантів і до 1050 г/кв.м. для ексклюзиву (шанувальники особливо щільного паперу розуміють). Ми використовуємо папір тільки від європейських виробників, як і обладнання для високоточного офсетного друку. Усі види додаткової обробки також виконуємо самі.

За бажанням замовника надаємо послуги з організації предметного фотографування практично будь-якої продукції – для реклами, інших потреб. А потім самі ці знімки роздруковуємо у вигляді наклейок і не тільки. Можемо прийняти до виконання замовлення з готовим макетом будь-якого стандартного типу – або оперативно підготувати макет для друку, навіть якщо термінове замовлення.

Наклейки нашого виробництва відмінно тримаються на будь-якій гладкій поверхні, незважаючи на капризи погоди. Але для економії варто враховувати умови використання – наприклад, навіщо зайвий захист поліграфії в приміщеннях, що опалюються? Можемо робити кольоровий та монохромний друк, з обрізанням будь-яких форм, навіть палітурники штатні у нас є. Знадобиться терміновий друк наклейок у Запоріжжі – звертайтесь, не пошкодуєте!

Профільно займаємось послугами поліграфії з 2007 року.