Графичний дизайн та поліграфія на замовлення

Студия дизайну "GG studio"

Цифровий друк

Цифровий друк – це метод отримання відбитків із підготовлених електронних файлів, який передбачає застосування друкованих форм. Відбитки створюються безпосередньо на носії без проміжного перенесення. Цифровий друк буває двох типів – лазерний та струминний. Методом лазерного друку виготовляють візитки, буклети, брошури, книги, невеликі плакати та інша малоформатна продукція. Струменевий друк застосовують у широкоформатній поліграфії – для розтяжок, банерів, плакатів та іншої продукції.

Економічно вигідно друкувати від 100 до 1000 екземплярів із різними відисками. Доступність вибору різноманітності декоративних паперів і картонів, які можуть бути згодом заламеновані тощо.

Як правило, у нас замовляють тиражі за індивідуальними параметрами. Зазвичай термін становить від 1 до 3 робочих днів для індивідуальних тиражів.

Повнокольоровий друк

Монохромний друк

Інші тиражі прораховуються індивідуально.
Запити на прорахунок, через форму замовлення або на email: gg.zp.ua@gmail.com

Офсетний друк

Офсетний друк — це перенесення зображення на папір зі спеціальної пластини (друкованої форми).
Економічно вигідно друкувати від 500 екземплярів з однаковими відбитками. Доступність вибору різноманітності декоративних покриттів таких як захисний, вибірковий, гібридний лак, ламінація тощо.
Зазвичай термін становить від 3х до 14 робочих днів для собрних тиражів.

Повнокольоровий друк в аркушах

Інші тиражі прораховуються індивідуально.
Запити на прорахунок, через форму замовлення або на email: gg.zp.ua@gmail.com