Про СТУДІЮ

Ми – студія дизайну поліграфії “General Graphics”, в якій ви можете оперативно замовити повний цикл поліграфічних  та дизайн послуг для вашого бізнесу.

  1. Ми працюємо по передоплаті.
  2. Безготівкова оплата шляхом перерахування грошей на розрахунковий рахунок.
  1.  Доставка поліграфічної продукції по Україні за тарифами “Новою Пошти”.
  2. Самовивіз із нашого офісу.

Вартість послуг по розробці дизайну залежить від складності та терміновості роботи.

Час роботи спеціаліста від 350 ₴.

Основним способом друку у нас є цифровий друк.

У цифрового друку передача відбитка повністю комп’ютеризована і автоматизована. Завдяки можливості оперативно змінювати зображення і тексти, цей тип друку досить дешевий навіть при друку маленьких тиражів. Друкарське цифрове обладнання друкує відразу з електронних файлів без застосування постійних друкованих форм.

Офсетний друк
Основний вид плоского друку, широко застосовуваний в сучасній поліграфії – це офсетний друк. Особливість методу полягає в тому, що фарба наноситься на папір ні з форми, а з проміжного циліндра (офсетного вала), що дозволяє отримувати не дзеркальне, а пряме зображення.

 

У зв’язку з карантином COVID-19 працюємо за попереднім записом!

Полиграфическое оборудование

Сучасний парк друкарьского устаткування

Студія поліграфії і дизайну General Graphics має обладнання для друку та післядрукарської підготовки. Кольоровий і ч/б друк, обрізка, ламінування, біговка, округлення кутів, плетіння. Фахівці студії дизайну пройшли підготовку і проф. навчання, отримавши сертифікати відповідності.

Прайс образец

Великий спектр послуг

  Ми готові надати для вас якісні послуги, які допоможуть створити поліграфічну продукцію найвищого рівня. Студія поліграфії і дизайну General Graphics має всі необхідні навички і обладнання для отримання результату. Замовляйте послуги поліграфії у нас і не турбуйтеся – ми зробимо точно в строк.

КАК НАС НАЙТИ

г.Запорожье, ул.Добролюбова 14

+38(061)236-80-98

+38(095)940-20-47

+38(068)797-59-78

e-mail: gg.zp.ua@gmail.com