Про СТУДІЮ

Ми — студія дизайну поліграфії «General Graphics», в якій ви можете оперативно замовити повний цикл поліграфічних  та дизайн послуг для вашого бізнесу.

Ми працюємо по передоплаті.
Будь-яка форма оплати (готівкова або безготівкова).

Вартість послуг по розробці дизайну залежить від складності та терміновості роботи. Як правило, беремо середню велечину від 350 ₴ до 700₴ за час роботи спеціаліста.
Туди входять послуги дизайну, верстки, перевірки перед друком видання и подібне. Окремо оплачується додаткові ілюстративні матеріали, якщо потрібно їх здобувати в фотобанках.

Можлива доставка поліграфічної продукції по Україні «Новою Почти».

Передача файлів (як результату праці дизайнера) проводиться по Email або на флешку клієнта.

Основним способом друку у нас є цифровий друк.
У цифрового друку передача відбитка повністю комп’ютеризована і автоматизована. Завдяки можливості оперативно змінювати зображення і тексти, цей тип друку досить дешевий навіть при друку маленьких тиражів. Друкарське цифрове обладнання друкує відразу з електронних файлів без застосування постійних друкованих форм.

Офсетний друк

Основний вид плоского друку, широко застосовуваний в сучасній поліграфії — це офсетний друк. Особливість методу полягає в тому, що фарба наноситься на папір ні з форми, а з проміжного циліндра (офсетного вала), що дозволяє отримувати не дзеркальне, а пряме зображення.

 

 У зв’язку з карантином COVID-19 працюємо віддалено або за попередньою домовленістю!

Завжди Вам раді, але будь ласка телефонуйте попередньо!

Сучасний парк друкарьского устаткування

Студія поліграфії і дизайну General Graphics має серйозний парком обладнання для друку та післядрукарської підготовки. Кольоровий і ч / б друк, обрізка, ламінування, біговка, округлення кутів, плетіння. Фахівці студії поліграфії і дизайну пройшли підготовку і навчання, отримавши сертифікати відповідності.

Великий спектр послуг

  Ми готові надати для вас якісні послуги, які допоможуть створити поліграфічну продукцію найвищого рівня. Студія поліграфії і дизайну General Graphics має всі необхідні навички і обладнання для отримання результату. Замовляйте послуги поліграфії у нас і не турбуйтеся — ми зробимо точно в строк.

НАША ІСТОРІЯ

Чому ви можете звернувшись до нас, отримати якісну послугу поліграфії? Дізнайтеся нашу історію і шлях становлення.

Студія дизайну та поліграфії «General Graphics» працює з 2007 року. За цей час ми пройшли шлях від пункту оперативного друку і ксерокопіювання до компанії, яка виконує повний комплекс послуг: поліграфічний дизайн, верстку, копіювальні роботи, повнокольоровий цифровий друк, ламінування, брошурування, плетіння пружинами та інше.

Студія «General Graphics» повністю орієнтована на потреби клієнта в якісній поліграфії з індивідуальним дизайном. На відміну від звичайних пунктів термінового друку, ми пропонуємо повний цикл робіт, починаючи з ідеї і розробки дизайну, закінчуючи печаткою та доставкою виробів клієнтові.

Керівник і засновник студії «General Graphics» — Стадников Антон Володимирович є дипломованим фахівцем з комп’ютерної 2D / 3D графики, фахівцем з інтернет (WEB) технологій та дизайну,  бакалавром за фахом промисловий дизайн.

Тому звертаючись до нас, ви отримуєте рівень друкованої продукції, що відповідає вимогам сьогоднішнього дня.
Для робочих процесів офісів і установ ми виготовляємо: фірмові бланки та конверти, календарі, блокноти, журнали обліку, інформаційні дошки та інше.

Нам приємно, що з 2014 року 90% маршрутних таксі користуються табличками виробництва студії «General Graphics». Завдяки нашій технології «Сендвіч» маршрутовказувачі для міського транспорту виходять довговічними і нижче за ціною, ніж пластикові. У проведенні рекламних акцій і заходів важлива терміновість. Тому ми готуємо клієнту макет афіші, плаката, які тут же і друкуємо. Друк листівок, буклетів як правило, вимагає більше часу. Термін виготовлення буде залежати від необхідного тиражу. Тираж виготовлення друкованої продукції можливий від однієї одиниці до кількох тисяч копій.

СЕРТИФИКАТЫ

Мы стремимся к совершенству и постоянно обучаемся, чтобы предложить вам большее количество полиграфических услуг по оптимальной цене.

Хотите узнать цены на полиграфические услуги?

Скачайте наш прайс. Нажмите — Скачать

КАК НАС НАЙТИ

г.Запорожье, ул.Добролюбова 14

+38(061)236-80-98

+38(095)940-20-47

+38(068)797-59-78

e-mail: gg.zp.ua@gmail.com

Мова сайту»