2D-графіка, 3D-графіка, Поліграфія на замовлення

GG studio | Студия дизайну

GG.Studio – Запорука ідентичності вашого бізнесу

Логотип + Фірмовий стиль + Брендована продукція

НАПИШИ ЕЛЕКТРОННИЙ ЛИСТ НА НАШУ АДРЕСУ GG.ZP.UA@GMAIL.COM
І МИ ЗВ’ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ В РАБОЧИЙ ЧАС.

Послуги 2D дизайну

Графічний дизайн — художньо-проектна діяльність щодо створення гармонійного та ефективного візуально-комунікаційного середовища. З іншого боку, графічний дизайн – це форма візуальної комунікації з використанням тексту, зображень чи просування повідомлення надання інформації.

Фіксована оплата послуг дизайнера від 200 грн

Фіксована оплата за конкретний обсяг робіт використовується, коли замовник знає, чого хоче, а виконавець здатний оцінити терміни та етапи роботи. Виконавець називає замовнику конкретну суму та термін за проект.

Погодинна оплата послуг дизайнера від 400 грн /за год

Погодинну оплату зручно використовувати, коли робота йде в режимі реального часу, коли потрібна подальша підтримка проекту або коли замовнику не зрозуміло, що конкретно він хоче і технічне завдання виходить розмитим. Для замовника це плюс, тому що він може вільно змінювати інформацію, вносити зміни, додавати та видаляти. Але не кожен готовий платити по годинах, через те, що немає уявлення, який у підсумку буде рахунок.

Візуальна айдентика

Візуальна айдентика – це система візуальної ідентифікації компанії. (Фирмовий стиль)

Графічний дизайн публікаций

Публікації – це довгі оголошення для спілкування з аудиторією, які зазвичай передаються через друковані видання. Це книги, газети, каталоги, журнали та інша публіцистична продукція. Цифрові ресурси мають аналогічні форми спілкування, які також потребують проектування та розробки дизайну.

Поліграфічний дизайн

Пропонуемо розробку дизайна для друку рекламной продукціі.

Мистецтво та ілюстрації

Дизайнери створюють композиції з готових елементів або створюють нові форми, стилі, макети. Ілюстратори ж створюють оригінальні витвори мистецтва, які можуть набувати будь-яких форм від образотворчого мистецтва до ілюстрацій до книг.